Kup Alilo

Zobacz nasze nagrody i wyróżnienia.

Najlepszym potwierdzeniem jakości Alilo są opinie zadowolonych Mam i szczęśliwe buzie Małych Użytkowników. Ale cieszą nas również uznanie ekspertów i branżowe nagrody, które rodzina Alilo otrzymała zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Znak jakości KidZone 2017
KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności. Jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.
Zabawka Roku 2016 portalu zabawkowicz.pl
O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice i ich dzieci. W szóstej edycji konkursu Alilo Smarty Bunny otrzymał tytuł Zabawki Roku w kategorii Zabawka dla Bobasa.
Nagroda Prima Baby Awards 2016
W 2016 roku Króliczek Alilo otrzymał nagrodę przyznawaną przez czołowy brytyjski magazyn dla rodziców – Prima Baby. Konkurs Prima Baby Awards cieszy się prestiżem ze względu na dużą niezależność pisma wobec producentów. Wyróżnienia otrzymują tylko te marki, które „wnoszą realny wkład w świat parentingu”.
Zabawka Roku 2015 bloga zabawkator.pl
Wyróżnienie dla Alilo i tytuł Zabawka Roku 2015 cieszy szczególnie, ponieważ na blogu Zabawkator nagrody przyznają rodzice i ich dzieci. Czyli prawdziwi testerzy i najbardziej zadowoleni użytkownicy króliczków.
Zabawka Roku 2015 portalu zabawkowicz.pl
Jury, złożone ze słynnych Mam, wśród których znalazły się m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska czy Katarzyna Zielińska oraz specjalistów i ekspertów branży dziecięcej przyznało w 2015 roku króliczkom Alilo tytuł Zabawka Roku.