Sklep

Zobacz nasze nagrody i wyróżnienia.

Najlepszym potwierdzeniem jakości Alilo są opinie zadowolonych Mam i szczęśliwe buzie Małych Użytkowników. Ale cieszą nas również uznanie ekspertów i branżowe nagrody, które rodzina Alilo otrzymała zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2023
Zabawka Roku to nagroda dla produktów, które wyróżniają się wyjątkowym designem, wartościami edukacyjnymi, bezpieczeństwem i funkcjonalnością, ale przede wszystkim wspierają kreatywność najmłodszych. Tytuł Zabawki Roku pomaga rodzicom wybrać mądre i bezpieczne zabawki, stymulujące rozwój ich dzieci. Wyróżnienie w kategorii Zabawka przedszkolna otrzymało Interaktywne pióro edukacyjne Alilo D3C.
Zabawka Roku 2022
Logo_zabawka-roku_2018
Zabawka Roku 2018
Wyróżnienie – najlepsza zabawka
Wyróżnienie KSWO i KOPD
Złoty Brzuszek 2017
Znak jakości KidZone 2017
KidZone jest symbolem najwyższej jakości i wiarygodności. Jest również wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów i usług oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.
SuperMama Awards Gold 2016
SuperMama Awards Silver 2016
SuperMama Awards Blogger Choice 2016
Zabawka Roku 2016 portalu zabawkowicz.pl
O prestiżu konkursu świadczy skład jury. Tytuły Zabawki Roku przyznają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice i ich dzieci. W szóstej edycji konkursu Alilo Smarty Bunny otrzymał tytuł Zabawki Roku w kategorii Zabawka dla Bobasa.
Mom’s Choice Awards 2016
Liked & Wanted 2016
Tillywig Music Awards 2016
Nagroda Prima Baby Awards 2016
W 2016 roku Króliczek Alilo otrzymał nagrodę przyznawaną przez czołowy brytyjski magazyn dla rodziców – Prima Baby. Konkurs Prima Baby Awards cieszy się prestiżem ze względu na dużą niezależność pisma wobec producentów. Wyróżnienia otrzymują tylko te marki, które „wnoszą realny wkład w świat parentingu”.
Tillywig Toy Awards 2016
Kid’s Time Star 2016
Zabawka Roku 2015 portalu zabawkowicz.pl
Jury, złożone ze słynnych Mam, wśród których znalazły się m.in. Katarzyna Cichopek, Anna Dereszowska czy Katarzyna Zielińska oraz specjalistów i ekspertów branży dziecięcej przyznało w 2015 roku króliczkom Alilo tytuł Zabawka Roku.
Zabawka Roku 2015 bloga zabawkator.pl
Wyróżnienie dla Alilo i tytuł Zabawka Roku 2015 cieszy szczególnie, ponieważ na blogu Zabawkator nagrody przyznają rodzice i ich dzieci. Czyli prawdziwi testerzy i najbardziej zadowoleni użytkownicy króliczków.
Kid’s Biz Award 2015
Family Choice Award 2015
Best Toy Award 2014