Sklep
Króliczki Alilo
Nauka poprzez zabawę
Kolorowy i świecący Alilo to prawdziwa atrakcja, która zachęci milusińskich do aktywnej zabawy i nauki! Króliczki mogą posłużyć jako pomoce dydaktyczne w nauce języków obcych oraz w trakcie innych zajęć, podczas których korzysta się z odtwarzaczy CD lub komputera.
Przedszkole i szkoła
Niezastąpiona pomoc nauczyciela i terapeuty
Zabawa z dzieckiem wymaga nie lada wyobraźni. Na szczęście z Alilo nie można się nudzić! To innowacyjna pomoc dydaktyczna dla każdego nauczyciela wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz terapeuty.
Program edukacyjny Alilo
Królicza Łapka
Stworzyliśmy własny program edukacyjny pt. „Królicza Łapka”, którego głównym założeniem jest kreatywne i innowacyjne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci w wieku przedszkolnym z wykorzystaniem zabawek edukacyjnych, jakimi są króliczki Alilo.
Ogólnopolska Kampania Społeczna
Odłącz się - Połącz się
Marka Alilo jest partnerem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej “Odłącz się – Połącz się”. Patronują jej m.in. NASK, Instytut Matki i Dziecka, Centrum Nauki Experyment. Jest to bezpłatny, profilaktyczny program dla przedszkoli i szkół uświadamiający szkodliwość nadmiernego korzystania z ekranów, uczący jak rozmawiać o ekranach z rodzicami i dziećmi.
Zapraszamy do kontaktu!

Katarzyna Wyrostek-Pogan
koordynacja programu edukacyjnego
tel. +48 730-080-470
e-mail: [email protected]

Marcin Kanar
obsługa zamówień, współpraca
tel. +48 530-811-862
e-mail: [email protected]