Sklep

Króliczki Alilo
Znają wiele bajek i opowieści
Króliczki posiadają fabrycznie wgrane popularne polskie i angielskie piosenki, kołysanki i bajki. Wśród utworów muzycznych można znaleźć takie hity, jak „Aaa Kotki dwa”, „Krasnoludki”, „Jagódki”, „Wheels on the bus”, Finger Family” czy „Old McDonald”. Wszystkie utwory zostały napisane specjalnie z myślą o dobrej zabawie i spokojnym zasypianiu. Króliczki posiadają również fabrycznie wgrane utwory muzyki klasycznej oraz biały szum, który uspokaja niemowlęta i ułatwia im zasypianie.
Łatwa aktualizacja i wgrywanie plików

Kiedy Maluch dorośnie, albo po prostu zapragnie nowych wrażeń – wystarczy podłączyć zabawkę do komputera i wgrać nowe (zakupione lub własne) pliki w odpowiednie foldery. W modelach G6, G9S+ i G7C całą zawartość króliczka można łatwo aktualizować*, dzięki wbudowanej karcie 8GB Micro SD i dołączonemu kablowi USB.

*Grzechotka Smarty Bunny R1 posiada utwory wgrane na stałe i nie można aktualizować jej zawartości. Kabelek USB dołączony do modelu R1 służy tylko do ładowania jego baterii. Króliczek odtwarza za to 66 różnych dźwięków z otaczającego nas świata, m.in. odgłosy zwierząt i instrumentów muzycznych, co może być wspaniałą okazją do zabawy i wspólnej nauki.

Utwory w króliczkach Alilo
Odwiedź nasz sklep i zobacz, jakie piosenki, kołysanki i bajki otrzymasz wraz z wybranym Króliczkiem! Przy każdym produkcie w opisie znajduje się lista fabrycznie wgranych utworów.

Świat nowych wykonań
Zapraszamy do sklepu Alilo, w którym można znaleźć wiele nowych piosenek, kołysanek i bajek, napisanych specjalnie dla dzieciaków!
Lubicie bajeczki?
Zapraszamy do obejrzenia serii bajek animowanych o Alilo i jego sympatycznej rodzince króliczków. Bajki napisała Małgorzata Kosik inspirując się zabawką interaktywną – Króliczkiem Alilo.